Častni poveljnik Jože Zrnec praznoval 70 let

Prejšnji teden je svoj okrogli jubilej praznoval naš dolgoletni aktivni član in častni poveljnik Jože Zrnec. Za to priložnost, smo ga v petek zvečer obiskali tudi gasilci in gasilke PGD Zdenska vas.

Sorodniki in znanci so mu že prej postavili velik mlaj, gasilci pa smo preverili, kako mu uspeva rokovanje s sodobno gasilsko opremo. S tem seveda ni imel nobenih problemov, saj je še vedno zelo aktiven član. No, poznala pa se je tudi pomoč njegove žene :). Sledilo je še obvezno slikanje pod mlajem, veselo vzdušje pa se je ob zvokih harmonike nadaljevalo ob bogato obloženih mizah.

Jožetu želimo, da bi mu zdravje še naprej služilo, ter, da bi z nami še dolgo delil svoje bogate izkušnje s področja gasilstva.

Vse najboljše!

Gasilci in gasilke  PGD Zdenska vas

SPINTehnična in druga pomoč 17. 01. 2020 12:33

PTUJ

SPINPrometna nesreča 17. 01. 2020 12:16

Ob 12.16 sta v naselju Prečna, občina Novo mesto, trčila kombinirano in osebno vozilo. Gasilci GRC Novo mesto so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulatorja na vozilih ter usmerjali promet do prihoda policistov. Poškodovanih v nesreči ni bilo.

SPINOnesnaženje, nesreče z nevarnimi snovmi 17. 01. 2020 11:56

RADOVLJICA