Intervencija: Snežni plug zdrsnil s ceste

IntervencijaV soboto, 3. 2. 2018, ob 13.30 je na cesti Predstruge - Vodice vozilo plužne službe zapeljalo s ceste in obstalo v obcestnem jarku. Gasilci PGD Zdenska vas smo zavarovali kraj nesreče ter vozilo z uporabo vitla na gasilskem kamionu (GVC 16/24) potegnili nazaj na cestišče.

Preberi več

Intervencija: Odpiranje vrat Kompolje

IntervencijaV ponedeljek, 31. 7. 2017, ob 12.54 smo bili obveščeni o intrevenciji za pomoč pri odpiranju vrat. V Kompoljah je starejša oseba ostala zaprta v hiši. Vstopili smo skozi streho in objekt odprli iz notranje strani. Posredovali smo gasilci PGD Kompolje, PGD Videm in PGD Zdenska vas.

Intervencija: Požar električnega droga

IntervencijaV sredo, 21. 6. 2017, ob 20.40 je zaradi udara strele zagorel drog električne napeljave v Mali vasi. Požar smo pogasili gasilci PGD Zdenska vas, poškodbe pa bodo sanirali delavci Elektra.

Intervencija: Videm, gori dvigalo ob objektu

IntervencijaV ponedeljek, 12. 6. 2017, ob 14.46 smo bili obveščeni o gorečem dvigalu ob stanovanjski hiši na Vidmu. Na srečo večje posredovanje ni bilo potrebno, saj so ogenj že pred prihodom gasilcev pogasili občani. Polega našega društva je bilo aktivirano še PGD Videm.

Intervencija: Poškodovan občan v gozdu

IntervencijaV soboto, 3. 6. 2017, ob 15.08 smo bili obveščeni o poškodovani osebi v gozdu blizu naselja Vodic. Pri sečnji je namreč nanj padlo drevo in ga poškodovalo. Poškodovano osebo smo imobilizirali in prinesli do reševalnega vozila. Reševalci so jo nato odpeljali v KC Ljubljana. Poleg našega društva so bili aktivirani še PGD Videm, PGD Zagorica in GRS Ljubljana.

NESREČE V PROMETU (15.07.2018 21:17)

Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče
TOLMIN, Prometna nesreča na cesti Tolmin - kobarid, pri mostu za Volarje

POŽARI IN EKSPLOZIJE (15.07.2018 19:27)

Požari v naravi oziroma na prostem - drugi požari v naravi oziroma na prostem
Ob 17.42 se je na deponiji v gozdu pri naselju Gorenje Selce, občina Trebnje, kadilo iz kupa lesenih odpadkov. Gasilci PGD Občine in Velika Loka so kup zalili z vodo.

POŽARI IN EKSPLOZIJE (15.07.2018 18:52)

Požari na prometnih sredstvih - požari na sredstvih cestnega prometa
Ob 18.12 je na Cesti XIV. divizije v Mariboru zagorelo osebno vozilo. Posredovali so poklicni gasilci GB Maribor, ki so ogenj pogasili, zavarovali kraj nesreče in odklopili akumulator.