SPINPožar, eksplozija 27. 01. 2022 00:07

SPINPožar, eksplozija 26. 01. 2022 21:44

KAMNIK

SPINPožar, eksplozija 26. 01. 2022 20:48

Ob 20.48 je na cesti Krnica–Mrzli Studenec, občina Gorje, gorelo osebno vozilo. Gasilci PGD Bled in Gorje so požar pogasili, poškodovanih ni bilo.

SPINPožar, eksplozija 26. 01. 2022 20:08

Ob 20.08 je v Podgori, občina Straža, gorela lesena baraka velikosti 5 x 7 metrov. Gasilci GRC Novo mesto, PGD Dolenja Straža in Vavta vas so pogasili požar in premetali požarišče. Baraka je bila v požaru popolnoma uničena.

SPINTehnična in druga pomoč 26. 01. 2022 19:04

Ob 19.04 je na Maroltovi ulici v Ljubljani v stanovanju večstanovanjskega objekta padla občanka. Gasilci GB Ljubljana so s tehničnim posegom odprli vhodna vrata, odstavili kuhalnik, ugasnili plin in oskrbeli starejšo žensko.

3. VN občine Dobrepolje / 3. pokal HappyPeka

Z izvedbo kolesarske dirke za Veliko Nagrado Dobrepolja oz. 3. pokal HappyPeka, se je uradno začela letošnja sezona kolesarskih dirk. Tekmovanje je potekalo v več različnih kategorijah, za nemoten potek dirke pa smo zopet poskrbeli člani in članice PGD Zdenska vas.

Na startu dirke je bilo preko 90 tekmovalcev, tako, da je bila dirka po tekmovalni plati zelo zanimiva. Še dodatno pa jo je približno po polovici dirke začinil dež, ki je bil razlog za številne padce.

Pri izvedbi dirke smo pomagali tudi člani in članice PGD Zdenska vas. Tako kot lani, smo tudi letos poskrbeli za redarstvo. Prisotnih nas je bilo 33 članov in članic.

Dirka je uspešno minila tudi zavoljo strpnih voznikov in ostalih udeležencev prometa.

Slike si oglejte na uradni strani fotografa: