Ekskurzija na letališče Jožeta Pučnika

Pozdravljene gasilke in gasilci!

Že veste, kako deluje operativa na letališču?
Če ne in bi to radi izvedeli, vam v soboto, 22. avgusta 2009 ob 10:00 organiziramo strokovno ekskurzijo na Ljubljansko letališče Jožeta Pučnika. Odhod bo ob 8:30 iz avtobusne postaje na Vidmu.

Ogledali si bomo, kako se gasilska operativa ubada z morebitnimi požari in kakšno opremo uporabljajo. Nekateri najdrznejši pa se bodo lahko v spremstvu popeljali z gasilskim vozilom…JUPI :)… Prav tako si bomo na letališču ogledali kako poteka servisiranje letal. Ob 14:00  pa bi si ogledali še gasilsko brigado v Kranju.

Na ekskurzijo se lahko prijavite najkasneje do sobote 8. avgusta 2009. Prijavite se svoji predstavnici/-ku za članice v svojem društvu.

PGD Hočevje – Katarina Koželj
PGD Zagorica – Saša Kastelic
PGD Struge – Tina Rus
PGD Ponikve – Janez Gačnik
PGD Videm – Danica Špolar
PGD Kompolje – Petra Zupančič
PGD Zdenska vas – Tina Jakič

Prijava mora vsebovati:
  • ime in priimek udeleženca
  • naslov
  • datum rojstva
  • 5 eurov za malico
  • e-mail ali telefonska številka
Glede na število udeležencev se bo organiziral avtobusni prevoz, če le teh ne bo za poln avtobus se bomo na ekskurzijo odpravili z gasilskimi kombiji ali z lastnim prevozom.

Pohitite s prijavami! :)