8 naših članov opravilo tečaj za operativca

Že v začetku leta je 12 naših članov opravilo tečaj za gasilca pripravnika, 8 od teh pa se je odločilo izobraževanje v gasilstvu nadaljevati in so se vpisali na tečaj za gasilca operativca. Tečaj za operativca je bil kar obsežen, saj se je začel že 18. januarja, trajal pa do 16. marca.

Tečajniki so morali svoje znanje pokazati na zaključnih izpitih, ki so potekali v gasilskem centru Grosuplje in veseli smo, da je vseh 8 članov tečaj opravilo z odliko. Upamo, da bodo pridobljeno znanje pridno uporabljali in prenašali naprej.
Tečaj gasilec operativec so opravili naslednji člani PGD Zdenska vas:
  • Sara Blatnik
  • Nika Meserko
  • Tjaša Blatnik
  • Eva Rajar
  • Nejc Omahen
  • Ožbej Rebolj
  • Franci Padar
  • Toni Zupančič

Skupinska Skupinska 2 Skupinska 3

SPINTehnična in druga pomoč 21. 10. 2019 14:53

LJUTOMER

SPINPrometna nesreča 21. 10. 2019 14:07

CELJE

SPINTehnična in druga pomoč 21. 10. 2019 10:51

Ob 10.51 je krajan naselja Podporezen v občini Železniki prijavil napad neznane divje živali, ki je pokončala dve kozi v ogradi. Ostale zaprte koze v ogradi pa so se razbežale. O dogodku so bile obveščene pristojne službe.