Intervencija: gozdni požar

intervencija160x120V nedeljo, 28. 7. 2013, ob 8.07 uri smo bili preko sms sporočil obveščeni o gozdnem požaru ob gozdni cesti med vasema Cesta in Vodice. Ob prihodu na kraj intervencije smo ugotovili, da je pred tem nekdo kuril odpadni les in se je zaradi tega še vedno kadilo. Kurišče smo polili z vodo in preprečili ponovni vžig. Na intervenciji je sodelovalo 13 članov našega društva in dva člana PGD Zagorica.

NESREČE V PROMETU (15.07.2018 21:17)

Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče
TOLMIN, Prometna nesreča na cesti Tolmin - kobarid, pri mostu za Volarje

POŽARI IN EKSPLOZIJE (15.07.2018 19:27)

Požari v naravi oziroma na prostem - drugi požari v naravi oziroma na prostem
Ob 17.42 se je na deponiji v gozdu pri naselju Gorenje Selce, občina Trebnje, kadilo iz kupa lesenih odpadkov. Gasilci PGD Občine in Velika Loka so kup zalili z vodo.

POŽARI IN EKSPLOZIJE (15.07.2018 18:52)

Požari na prometnih sredstvih - požari na sredstvih cestnega prometa
Ob 18.12 je na Cesti XIV. divizije v Mariboru zagorelo osebno vozilo. Posredovali so poklicni gasilci GB Maribor, ki so ogenj pogasili, zavarovali kraj nesreče in odklopili akumulator.