Intervencija: gozdni požar

intervencija160x120V nedeljo, 28. 7. 2013, ob 8.07 uri smo bili preko sms sporočil obveščeni o gozdnem požaru ob gozdni cesti med vasema Cesta in Vodice. Ob prihodu na kraj intervencije smo ugotovili, da je pred tem nekdo kuril odpadni les in se je zaradi tega še vedno kadilo. Kurišče smo polili z vodo in preprečili ponovni vžig. Na intervenciji je sodelovalo 13 članov našega društva in dva člana PGD Zagorica.

POŽARI IN EKSPLOZIJE (20.01.2018 23:07)

Požari na prometnih sredstvih - požari na sredstvih cestnega prometa
POLJČANE, Požar na vozilu

POŽARI IN EKSPLOZIJE (20.01.2018 22:49)

Požari v naravi oziroma na prostem - požari na gozdnih in grmovnih površinah
Ob 21.53 so v naselju Zgornja Hajdina, občina Hajdina, zagorele suhe veje in podrast v gozdu. Gasilci PGD Hajdina so požar pogasili in preventivno pregledali okolico.

POŽARI IN EKSPLOZIJE (20.01.2018 22:27)

Požari v objektih - Stanovanjske stavbe
Ob 20.09 so v Bevkah, občina Vrhnika, gorele saje v dimniku stanovansjke hiše. Gasilci PGD Bevke so očistili dimnik ter ga pregledali s termovizijsko kamero.