Intervencija: Pomoč z AED na Vidmu, nezavestna oseba

intervencija160 V petek, 7. 4. 2017, ob 8.56 je v naselju Videm občan prenehal dihati. Trije člani našega društva so na pomoč odhiteli z defibrilatorjem, s katerim so oživljali osebo, vendar je bilo oživljanje neuspešno. Tudi reševalci NMP Ljubljana niso mogli pomagati, oseba je umrla. Na intervenciji je sodelovalo še PGD Videm.

POŽARI IN EKSPLOZIJE (18.12.2017 22:13)

Požari v objektih - Nestanovanjske stavbe
Ob 20.27 je v kraju Vipavski Križ v občini Ajdovščina zagorelo v kopalnici stanovanjske hiše. Požar so pogasili gasilci GRC Ajdovščina in PGD Ajdovščina. Nastala je materialna škoda na opremi.

NESREČE V PROMETU (18.12.2017 20:16)

Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče
Ob 19.14 sta na križišču cest Rakičan–Beltinci in Lipovci–Bratonci, občina Beltinci, trčili osebni vozili. Gasilci PGD Murska Sobota so odklopili akumulatorja na vozilih, razsvetljevali ter očistili kraj nesreče in pomagali reševalcem NMP Murska Sobota pri oskrbi dveh poškodovanih oseb.

NESREČE V PROMETU (18.12.2017 20:02)

Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče
Ob 19.03 sta na Ulici Frankolovskih žrtev v Celju trčili osebni vozili. Gasilci PGE Celje so zavarovali in razsvetljevali kraj dogodka, odklopili akumulator na vozilu, ter nudili pomoč reševalcem pri oskrbi dveh poškodovanih oseb. Reševalci NMP Celje so poškodovani osebi oskrbeli na kraju dogodka in ju prepeljali na zdravljenje v Celjsko bolnišnico.