Osnovni tečaj za gasilca

tecaj Letos je GZ Dobrepolje organizirala izobraževanje osnovni tečaj za gasilca. Tečaj je obsegal teoretični in praktični del. Teoretični del so tečajniki vseh društev opravljali skupaj, praktični del pa je so opravili po društvih. Iz našega društva se je tačaja udeležilo 14 pripravnikov in vsi so tečaj tudi uspešno opravili.

SPINPožar, eksplozija 26. 08. 2019 05:21

LJUBLJANA

SPINPrometna nesreča 26. 08. 2019 03:21

Ob 3.20 so gasilci JZ GRD GE Nova Gorica posredovali v kraju Branik, občina Nova Gorica, kjer se je pripetila prometna nesreča v kateri je bil udeležen motorist. Voznik motocikla se je pri padcu poškodoval. Gasilci so zavarovali kraj dogodka in nudili pomoč ponesrečencu do prihoda reševalcev NMP Nova Gorica.

SPINTehnična in druga pomoč 26. 08. 2019 00:30

Ob 0.30 je v Zdraviliški ulici v Laškem osebno vozilo zapeljalo v podvoz, v katerem je bilo okoli 20 centimetrov debel sloj mulja in vode. Gasilci PGD Laško so s pomočjo vitla vozilo izvlekli.