Občinsko gasilsko tekmovanje 2012

Na zadnjo septembrsko nedeljo je v Zagorici potekalo letošnje občinsko gasilsko tekmovanje. Kot je že dolga leta v navadi, je tekmovanje potekalo v sodelovanju z GZ Grosuplje.

dscf3408

Po ustaljeni praksi je dopoldne potekalo tekmovanje za vse pionirske in mladinske ekipe ter starejše gasilce in gasilke, popoldne pa za vse članske ekipe. Tako dopoldne kot tudi popoldne je bilo na prizorišču ogromno število gasilk in gasilcev. Naše društvo je na tekmovanju sodelovalo s sedmimi tekmovalnimi enotami. Dosegle so sledeče rezultate:
  • pionirke: 1. mesto
  • pionirji: nedokončana vaja
  • mladinci: 1. mesto
  • članice A: 3. mesto
  • člani A 1. ekipa: 3. mesto
  • člani A 2. ekipa: 7. mesto
  • člani B: 1. mesto
 Čestitke vsem za dosežena mesta.

Več slik s tekmovanja si oglejte v fotogaleriji .

dscf3504

SPINPožar, eksplozija 26. 08. 2019 05:21

LJUBLJANA

SPINPrometna nesreča 26. 08. 2019 03:21

Ob 3.20 so gasilci JZ GRD GE Nova Gorica posredovali v kraju Branik, občina Nova Gorica, kjer se je pripetila prometna nesreča v kateri je bil udeležen motorist. Voznik motocikla se je pri padcu poškodoval. Gasilci so zavarovali kraj dogodka in nudili pomoč ponesrečencu do prihoda reševalcev NMP Nova Gorica.

SPINTehnična in druga pomoč 26. 08. 2019 00:30

Ob 0.30 je v Zdraviliški ulici v Laškem osebno vozilo zapeljalo v podvoz, v katerem je bilo okoli 20 centimetrov debel sloj mulja in vode. Gasilci PGD Laško so s pomočjo vitla vozilo izvlekli.