Vpis

Naključna fotografija

Partnerji

Občinsko gasilsko tekmovanje 2013

V Grosupljem se je v soboto, 21. 9. 2013, odvijalo občinsko gasilsko tekmovanje. Letošnja tekmovanja so izbirna tekmovanja za državno gasilsko tekmovanje za memorijal Matevža Haceta. Kot je že dolga leta v navadi, je tekmovanje potekalo v sodelovanju z GZ Grosuplje.

  dscf4151
 
Letos so članice A in člani A tekmovali v popoldanskem času, vse ostale tekmovalne desetine pa so svoje nastope opravile v dopoldanskem času. Naše društvo je na tekmovanju sodelovalo s tremi tekmovalnimi enotami. Dosegle so naslednje rezultate:
  • pionirji: 1. mesto
  • mladinke: 1. mesto
  • člani A: nedokončana vaja
dscf4152
 
Prve tri ekipe posameznih kategorij se uvrstijo na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 28. 9. 2013, v Ivančni Gorici in Stični. Naše društvo bo torej imelo v ognju dve desetini, ki si bosta skušali zagotoviti pot na državno tekmovanje. Želimo jim čim boljši uspeh.
 
Več slik si lahko ogledate v galeriji.

Povezave

Zadnji dogodki SPIN

SPINPožar, eksplozija 26. 08. 2019 05:21

LJUBLJANA

SPINPrometna nesreča 26. 08. 2019 03:21

Ob 3.20 so gasilci JZ GRD GE Nova Gorica posredovali v kraju Branik, občina Nova Gorica, kjer se je pripetila prometna nesreča v kateri je bil udeležen motorist. Voznik motocikla se je pri padcu poškodoval. Gasilci so zavarovali kraj dogodka in nudili pomoč ponesrečencu do prihoda reševalcev NMP Nova Gorica.

SPINTehnična in druga pomoč 26. 08. 2019 00:30

Ob 0.30 je v Zdraviliški ulici v Laškem osebno vozilo zapeljalo v podvoz, v katerem je bilo okoli 20 centimetrov debel sloj mulja in vode. Gasilci PGD Laško so s pomočjo vitla vozilo izvlekli.

Preverite svoje znanje

Preveri znanje za tekmovanje

Klic v sili

Vremenska napoved