Vpis

Naključna fotografija

Partnerji

Občinska orientacija 2013

V sodelovanju z mladinsko komisijo GZ Dobrepolje, je letošnjo gasilsko orientacijo pripravilo PGD Struge. Na žalost se nas vreme ni usmililo, saj je ves čas deževalo, vsekakor pa to ni pokvarilo tekmovalnega vzdušja. Vstopnico za regijsko tekmovanje sta si priborili dve ekipi našega društva.

Tekmovanje se je uradno pričelo ob 9. uri z dvigom tekmovalne zastave. Prijavilo se je 38 ekip, od tega 6 iz našega društva. Ekipe so tekmovale v šestih različnih kategorijah. V kategoriji pionirk in pionirjev je tekmovalo 17 ekip, v kategoriji mladink in mladincev 14 ekip, v kategoriji gasilskih pripravnic in pripravnikov pa 7 ekip.
 
Kljub dežju je tekmovanje potekalo brez težav in zamud, tako da so bili po dvanajsti uri že znani uradni rezultati. Naše društvo je doseglo naslednje rezultate:
 
Pionirke:
 
2. mesto: Zdenska vas 1
 
Pionirji:
 
1. mesto: Zdenska vas 3
10. mesto: Zdenska vas 2
 
Mladinke:
 
4. mesto: Zdenska vas 4
5. mesto: Zdenska vas 5
 
Mladinci:
 
6. mesto: Zdenska vas 6
 
Vse prvo in drugo uvrščene ekipe posameznih kategorij so se uvrstile na regijsko tekmovanje, ki bo v soboto, 15. 6. 2013, potekalo v Loškem Potoku.
 
Vsem ekipam čestitamo za dosežene rezultate.
 
dscf3740
 
dscf3754
 

dscf3761

Povezave

Zadnji dogodki SPIN

SPINPožar, eksplozija 26. 08. 2019 05:21

LJUBLJANA

SPINPrometna nesreča 26. 08. 2019 03:21

Ob 3.20 so gasilci JZ GRD GE Nova Gorica posredovali v kraju Branik, občina Nova Gorica, kjer se je pripetila prometna nesreča v kateri je bil udeležen motorist. Voznik motocikla se je pri padcu poškodoval. Gasilci so zavarovali kraj dogodka in nudili pomoč ponesrečencu do prihoda reševalcev NMP Nova Gorica.

SPINTehnična in druga pomoč 26. 08. 2019 00:30

Ob 0.30 je v Zdraviliški ulici v Laškem osebno vozilo zapeljalo v podvoz, v katerem je bilo okoli 20 centimetrov debel sloj mulja in vode. Gasilci PGD Laško so s pomočjo vitla vozilo izvlekli.

Preverite svoje znanje

Preveri znanje za tekmovanje

Klic v sili

Vremenska napoved