Občinska orientacija 2013

V sodelovanju z mladinsko komisijo GZ Dobrepolje, je letošnjo gasilsko orientacijo pripravilo PGD Struge. Na žalost se nas vreme ni usmililo, saj je ves čas deževalo, vsekakor pa to ni pokvarilo tekmovalnega vzdušja. Vstopnico za regijsko tekmovanje sta si priborili dve ekipi našega društva.

Tekmovanje se je uradno pričelo ob 9. uri z dvigom tekmovalne zastave. Prijavilo se je 38 ekip, od tega 6 iz našega društva. Ekipe so tekmovale v šestih različnih kategorijah. V kategoriji pionirk in pionirjev je tekmovalo 17 ekip, v kategoriji mladink in mladincev 14 ekip, v kategoriji gasilskih pripravnic in pripravnikov pa 7 ekip.

Kljub dežju je tekmovanje potekalo brez težav in zamud, tako da so bili po dvanajsti uri že znani uradni rezultati. Naše društvo je doseglo naslednje rezultate:

Pionirke:

2. mesto: Zdenska vas 1

Pionirji:

1. mesto: Zdenska vas 3
10. mesto: Zdenska vas 2

Mladinke:

4. mesto: Zdenska vas 4
5. mesto: Zdenska vas 5

Mladinci:

6. mesto: Zdenska vas 6

Vse prvo in drugo uvrščene ekipe posameznih kategorij so se uvrstile na regijsko tekmovanje, ki bo v soboto, 15. 6. 2013, potekalo v Loškem Potoku.

Vsem ekipam čestitamo za dosežene rezultate.

dscf3740

dscf3754

dscf3761

SPINTehnična in druga pomoč 19. 01. 2020 21:25

RADOVLJICA

SPINPožar, eksplozija 19. 01. 2020 21:02

PREBOLD

SPINPožar, eksplozija 19. 01. 2020 19:07

Ob 19.07 je na cesti v Lipoglavu, občina Slovenske Konjice, zagorelo osebno vozilo. Gasilci PGD Loče in Slovenske Konjice so zavarovali kraj, požar omejili in pogasili ter očistili cestišče. Vzdrževalec ceste VOC je posipal cesto.