Občinsko tekmovanje Zagorica 2015

Po nekaj letih se je občinsko gasilsko tekmovanje ponovno odvijalo v naši gasilski zvezi, natančneje v Zagorici. V dopoldanskem času je po ustaljeni praksi potekalo tekmovanje za mladino in veterane, v popoldanskem času pa za članice in člane.

Naše društvo je skupaj tekmovalo v 5 različnih kategorijah. Enote so dosegle naslednje rezultate:
  • pionirji: 2. mesto,
  • mladinke: 1. mesto,
  • članice A: 4. mesto,
  • članice B: 2. mesto,
  • člani A: 2. mesto.
Vse tekmovalne enote razen članic A so se uvrstile na regijsko gasilsko tekmovanje, ki bo potekalo v nedeljo, 20. 9. 2015, prav tako v Zagorici. Vsem ekipam čestitamo za dosežene rezultate in želimo čim boljšo pripravo na regijsko tekmovanje.

obcinsko tekmovanje

SPINPožar, eksplozija 26. 08. 2019 05:21

LJUBLJANA

SPINPrometna nesreča 26. 08. 2019 03:21

Ob 3.20 so gasilci JZ GRD GE Nova Gorica posredovali v kraju Branik, občina Nova Gorica, kjer se je pripetila prometna nesreča v kateri je bil udeležen motorist. Voznik motocikla se je pri padcu poškodoval. Gasilci so zavarovali kraj dogodka in nudili pomoč ponesrečencu do prihoda reševalcev NMP Nova Gorica.

SPINTehnična in druga pomoč 26. 08. 2019 00:30

Ob 0.30 je v Zdraviliški ulici v Laškem osebno vozilo zapeljalo v podvoz, v katerem je bilo okoli 20 centimetrov debel sloj mulja in vode. Gasilci PGD Laško so s pomočjo vitla vozilo izvlekli.