Občinski kviz 2017

V soboto, 4. 3. 2017, smo se z mladino udeležili občinkega gasilskega kviza, ki je potekal tako kot vsako leto v OŠ Videm - Dobrepolje.

Pripravljali smo se od sredine februarja. Letos smo v društvo dobili kar lepo število novih članov - pionirjev. Temu primerni so bili tudi rezultati. Niso bili slabi, vendar vedno je lahko še bolje! In mi vrjamemo, da bo drugo leto še boljše! Tekmovali smo s 3 ekipami pionirjev, najboljša ekipa je dosegla 4. mesto.
Sodelovali pa so tudi mladinci, katerih najboljša ekipa je dosegla 2. mesto in se bo v soboto, 18. 3. 2017, udeležila regijskega kviza. Zaželimo jim veliko sreče in držimo pesti za čimboljši rezultat!

Za PGD Zdenska vas
Mentorici Tjaša in Anja

SPINPožar, eksplozija 26. 08. 2019 05:21

LJUBLJANA

SPINPrometna nesreča 26. 08. 2019 03:21

Ob 3.20 so gasilci JZ GRD GE Nova Gorica posredovali v kraju Branik, občina Nova Gorica, kjer se je pripetila prometna nesreča v kateri je bil udeležen motorist. Voznik motocikla se je pri padcu poškodoval. Gasilci so zavarovali kraj dogodka in nudili pomoč ponesrečencu do prihoda reševalcev NMP Nova Gorica.

SPINTehnična in druga pomoč 26. 08. 2019 00:30

Ob 0.30 je v Zdraviliški ulici v Laškem osebno vozilo zapeljalo v podvoz, v katerem je bilo okoli 20 centimetrov debel sloj mulja in vode. Gasilci PGD Laško so s pomočjo vitla vozilo izvlekli.