SPINPožar, eksplozija 27. 01. 2022 00:07

SPINPožar, eksplozija 26. 01. 2022 21:44

KAMNIK

SPINPožar, eksplozija 26. 01. 2022 20:48

Ob 20.48 je na cesti Krnica–Mrzli Studenec, občina Gorje, gorelo osebno vozilo. Gasilci PGD Bled in Gorje so požar pogasili, poškodovanih ni bilo.

SPINPožar, eksplozija 26. 01. 2022 20:08

STRAŽA

SPINTehnična in druga pomoč 26. 01. 2022 19:04

Ob 19.04 je na Maroltovi ulici v Ljubljani v stanovanju večstanovanjskega objekta padla občanka. Gasilci GB Ljubljana so s tehničnim posegom odprli vhodna vrata, odstavili kuhalnik, ugasnili plin in oskrbeli starejšo žensko.

Uspešno občinsko gasilsko tekmovanje v Grosupljem

Pri gasilskem centru v Grosupljem je v soboto, 9. 9. 2017, potekalo občinsko gasilsko tekmovanje, kjer so se ekipe borile za nastop na regijskem tekmovanju, kamor so se uvrstile tri najboljše ekipe v posamezni kategoriji.

Naše društvo je imelo tudi tokrat v ognju veliko železa, saj smo tekmovali s petimi ekipami. Te so bile: pionirji, mladinke, mladinci, članice A in člani A. Tradicionalno je tekmovanje za mladino potekalo dopoldne, za članice in člane pa popoldne. Naša mladina že vrsto let zapored pripravlja najboljši možen uvod v popoldansko tekmovanje in nič drugače ni bilo letos. Vse tri ekipe so namreč v svojih kategorijah zmagale. Popoldne so tekmovale še članice in člani. Članom se je pripetila neljuba napaka, zaradi katere so morali svoj nastop predčasno končati, članice pa so svojo nalogo opravile zelo dobro, tako da so se uvrstile na 2. mesto.

Občinsko gasilsko tekmovanje Grosuplje 2017

S tem so se vse ekipe razen članov A uvrstile na regijsko tekmovanje v Kočevju.

Vsem nastopajočim čestitamo in želimo veliko uspeha na prihodnjem tekmovanju.

2 mladina3 članice skupinska4 člani skupinska