SPINTehnična in druga pomoč 28. 11. 2022 06:02

SEŽANA

SPINTehnična in druga pomoč 27. 11. 2022 22:05

Ob 22.15 so v Solkanu, občina Nova Gorica, gasilci JZ GRD GE Nova Gorica s tehničnim posegom izvlekli nazaj na vozišče osebno vozilo nasedlo na vodomerni jašek.

SPINTehnična in druga pomoč 27. 11. 2022 21:30

Ob 21.30 je na ulici Na jami v Ljubljani v kleti večstanovanjskega stanovanja iztekala vode zaradi poškodovane vodovodne cevi. Gasilci GB Ljubljana so zaprli glavni ventil, s potopno črpalko prečrpali vodo iz jaškov in s sesalcem posesali del kletnih prostorov.

SPINTehnična in druga pomoč 27. 11. 2022 18:57

Ob 18.58 se je v stanovanjskem objektu na Cesti Maršala Tita na Jesenicah pokvarilo dvigalo, v njem pa so ostale ujete osebe. Gasilci GARS Jesenice so s tehničnim posegom rešili ujete osebe, dvigalo odklopili iz obratovanja in obvestili pristojni servis.

SPINTehnična in druga pomoč 27. 11. 2022 18:23

Ob 18.23 so v ulici Ob ribniku v Mariboru gasilci JZ GB Maribor s tehničnim posegom odprli vrata v stanovanje in tako omogočili reševalcem dostop do onemogle osebe, ki so jo z reševalnim vozilom prepeljali v UKC Maribor.

Uspešno občinsko gasilsko tekmovanje v Grosupljem

Pri gasilskem centru v Grosupljem je v soboto, 9. 9. 2017, potekalo občinsko gasilsko tekmovanje, kjer so se ekipe borile za nastop na regijskem tekmovanju, kamor so se uvrstile tri najboljše ekipe v posamezni kategoriji.

Naše društvo je imelo tudi tokrat v ognju veliko železa, saj smo tekmovali s petimi ekipami. Te so bile: pionirji, mladinke, mladinci, članice A in člani A. Tradicionalno je tekmovanje za mladino potekalo dopoldne, za članice in člane pa popoldne. Naša mladina že vrsto let zapored pripravlja najboljši možen uvod v popoldansko tekmovanje in nič drugače ni bilo letos. Vse tri ekipe so namreč v svojih kategorijah zmagale. Popoldne so tekmovale še članice in člani. Članom se je pripetila neljuba napaka, zaradi katere so morali svoj nastop predčasno končati, članice pa so svojo nalogo opravile zelo dobro, tako da so se uvrstile na 2. mesto.

Občinsko gasilsko tekmovanje Grosuplje 2017

S tem so se vse ekipe razen članov A uvrstile na regijsko tekmovanje v Kočevju.

Vsem nastopajočim čestitamo in želimo veliko uspeha na prihodnjem tekmovanju.

2 mladina3 članice skupinska4 člani skupinska