Občinsko gasilsko tekmovanje 2019

Danes je v Zagorici potekalo občinsko gasilsko tekmovanje, ki ga je organizirala GZ Dobrepolje. Kot je že v navadi, so dopoldne tekmovali mlajši gasilci in gasilke, popoldne pa člani in članice. Naše društvo je sodelovalo s 4 ekipami.

Dopoldne sta nastopali dve naši tekmovalni enoti in sicer pionirji in mladinci. Pionirji so dosegli 4. mesto, mladinci pa so svoj nastop opravili z odliko in zmagali.

obcinsko3 obcinsko3 obcinsko3

Tudi popoldne smo imeli v ognju dve ekipi in sicer enoto članic in enoto članov. Člani so se uvrstili na 6. mesto, članice pa so ponovile uspeh mladincev in prav tako zmagale.

obcinsko1 obcinsko1

Vsem ekipam čestitamo za dosežena mesta, za mladince in članice pa bomo pesti ponovno stiskali prihodnjo soboto, 28. 9. 2019, saj so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki ga bo organizirala GZ Ribnica. Veliko sreče!

SPINTehnična in druga pomoč 23. 01. 2020 22:17

Ob 22.21 je na Britofu, občina Kranj, v stanovanju puščala voda. Gasilci GARS Kranj so vodo zaprli in razlito vodo posesali iz prostora.

SPINPrometna nesreča 24. 01. 2020 00:39

Ob 0.39 je na Dunajski cesti v Ljubljani, voznik trčil v hišo. Gasilci GB Ljubljana so odklopili akumulator.

SPINTehnična in druga pomoč 23. 01. 2020 23:26

Ob 23.35 so na Posavskega ulici v Ljubljani, gasilci GB Ljubljana posredovali, kjer so vstopili skozi balkon v stanovanje ter istega odklenili ter omogočili reševalcem NMP Ljubljana, da so oskrbeli osebo.