Občinsko gasilsko tekmovanje 2019

Danes je v Zagorici potekalo občinsko gasilsko tekmovanje, ki ga je organizirala GZ Dobrepolje. Kot je že v navadi, so dopoldne tekmovali mlajši gasilci in gasilke, popoldne pa člani in članice. Naše društvo je sodelovalo s 4 ekipami.

Dopoldne sta nastopali dve naši tekmovalni enoti in sicer pionirji in mladinci. Pionirji so dosegli 4. mesto, mladinci pa so svoj nastop opravili z odliko in zmagali.

obcinsko3 obcinsko3 obcinsko3

Tudi popoldne smo imeli v ognju dve ekipi in sicer enoto članic in enoto članov. Člani so se uvrstili na 6. mesto, članice pa so ponovile uspeh mladincev in prav tako zmagale.

obcinsko1 obcinsko1

Vsem ekipam čestitamo za dosežena mesta, za mladince in članice pa bomo pesti ponovno stiskali prihodnjo soboto, 28. 9. 2019, saj so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki ga bo organizirala GZ Ribnica. Veliko sreče!

SPINPožar, eksplozija 24. 07. 2021 03:14

Ob 3.14 je na Ferrarski ulici v Kopru zagorelo v lokalu. Posredovali so gasilci JZ GB Koper, ki so gorečo omarico v šanku pogasili, med prezračevanjem pa odkrili še tri druga žarišča začetnih požarov. Primer preiskuje Policija.

SPINPrometna nesreča 24. 07. 2021 00:47

Ob 0.43 se je v Strunjanu zgodila prometna nesreča, v kateri je bilo udeleženo osebno vozilo. Gasilci GB Koper so vršili proti naletno varovanje in policistom pomagali usmerjati promet. Voznik je bil lažje poškodovan.

SPINPožar, eksplozija 24. 07. 2021 00:04

Ob 0.04 je ob Cesti v Mestni log v Ljubljani gorela vrtičkarska baraka velikosti 7x3 metre. Požar, ki je barako v celoti uničil, so pogasili gasilci GB Ljubljana in PGD Ljubljana-Vič.