PGD Zdenska vas s 7 ekipami na občinskem tekmovanju v kvizu

V soboto, 8. 2. 2020, je v organizaciji mladinske komisije GZ Dobrepolje v Osnovni šoli Dobrepolje potekalo 14. občinsko tekmovanje v kvizu gasilske mladine Gasilske zveze Dobrepolje.

Naše društvo je na tekmovanju zastopalo 7 ekip, ki so se zelo dobro odrezale. Dosegli smo naslednje rezultate:
  • Pionirji: 5. in 15. mesto,
  • Mladinci: 1., 2. in 14. mesto,
  • Gasilci pripravniki: 1. in 2. mesto.
4 ekipe iz našega društva so se uvrstile na regijsko tekmovanje, ki bo v soboto, 14. 3. 2020, v Podružnični šoli Zagradec (OŠ Stična).

Vsem tekmovalcev in mentorjem čestitamo za nastop in uvrstitev na občinskem tekmovanju, ekipam ki so se uvrstile naprej pa želimo da bodo čim bolje zastopale tako PGD Zdenska vas, kot tudi GZ Dobrepolje.

SPINPožar, eksplozija 24. 07. 2021 05:47

KOPER

SPINPožar, eksplozija 24. 07. 2021 03:14

Ob 3.14 je na Ferrarski ulici v Kopru zagorelo v lokalu. Posredovali so gasilci JZ GB Koper, ki so gorečo omarico v šanku pogasili, med prezračevanjem pa odkrili še tri druga žarišča začetnih požarov. Primer preiskuje Policija.

SPINPrometna nesreča 24. 07. 2021 00:47

Ob 0.43 se je v Strunjanu zgodila prometna nesreča, v kateri je bilo udeleženo osebno vozilo. Gasilci GB Koper so vršili proti naletno varovanje in policistom pomagali usmerjati promet. Voznik je bil lažje poškodovan.