PGD Zdenska vas s 7 ekipami na občinskem tekmovanju v kvizu

V soboto, 8. 2. 2020, je v organizaciji mladinske komisije GZ Dobrepolje v Osnovni šoli Dobrepolje potekalo 14. občinsko tekmovanje v kvizu gasilske mladine Gasilske zveze Dobrepolje.

Naše društvo je na tekmovanju zastopalo 7 ekip, ki so se zelo dobro odrezale. Dosegli smo naslednje rezultate:
  • Pionirji: 5. in 15. mesto,
  • Mladinci: 1., 2. in 14. mesto,
  • Gasilci pripravniki: 1. in 2. mesto.
4 ekipe iz našega društva so se uvrstile na regijsko tekmovanje, ki bo v soboto, 14. 3. 2020, v Podružnični šoli Zagradec (OŠ Stična).

Vsem tekmovalcev in mentorjem čestitamo za nastop in uvrstitev na občinskem tekmovanju, ekipam ki so se uvrstile naprej pa želimo da bodo čim bolje zastopale tako PGD Zdenska vas, kot tudi GZ Dobrepolje.

SPINPožar, eksplozija 25. 05. 2020 23:10

NAKLO

SPINPrometna nesreča 25. 05. 2020 23:03

Ob 23.03 sta na avtocesti med Domžalami in Blagovico trčili osebni vozili. Gasilci CZR Domžale so zavarovali in opravili pregled kraja dogodka ter pregledali voznika, v katerega je naletelo vozilo. V nesreči ni bilo poškodovanih.

SPINTehnična in druga pomoč 25. 05. 2020 19:31

Ob 19.36 si je na plezalni steni v Ospu, občina Koper, plezalka poškodovala gleženj. Gasilci JZ GB Koper in PGD Osp so poškodovanki imobilizirali gleženj ter jo skupaj z gorskimi reševalci GRS Ljubljana prenesli do reševalnega vozila NMP, s katerim so jo prepeljali v izolsko bolnišnico.