PGD Zdenska vas s 7 ekipami na občinskem tekmovanju v kvizu

V soboto, 8. 2. 2020, je v organizaciji mladinske komisije GZ Dobrepolje v Osnovni šoli Dobrepolje potekalo 14. občinsko tekmovanje v kvizu gasilske mladine Gasilske zveze Dobrepolje.

Naše društvo je na tekmovanju zastopalo 7 ekip, ki so se zelo dobro odrezale. Dosegli smo naslednje rezultate:
  • Pionirji: 5. in 15. mesto,
  • Mladinci: 1., 2. in 14. mesto,
  • Gasilci pripravniki: 1. in 2. mesto.
4 ekipe iz našega društva so se uvrstile na regijsko tekmovanje, ki bo v soboto, 14. 3. 2020, v Podružnični šoli Zagradec (OŠ Stična).

Vsem tekmovalcev in mentorjem čestitamo za nastop in uvrstitev na občinskem tekmovanju, ekipam ki so se uvrstile naprej pa želimo da bodo čim bolje zastopale tako PGD Zdenska vas, kot tudi GZ Dobrepolje.

SPINPožar, eksplozija 24. 02. 2021 20:23

KOČEVJE

SPINPožar, eksplozija 24. 02. 2021 19:32

Ob 19.34 so gasilci JZ GRD GE Nova Gorica posredovali v kraju Šempas, v občini Nova gorica, kjer so v dimniku stanovanjske hiše zagorele saje. Gasilci so požar pogasili, z termovizijsko kamero pregledali okolico dimniške tuljave in svetovali lastniku, da mu strokovna oseba opravi pregled peči in dimniške tuljave.

SPINPožar, eksplozija 24. 02. 2021 19:27

Ob 19.27 je zagorela Mozirska planinska koča na Radegudi v občini Mozirje. Posredujejo gasilci PGD Mozirje, Rečica ob Savinji, Pobrežje ob Savinji, Grušovlje, Gorica ob Dreti in Ljubno ob Savinji.