SPINPožar, eksplozija 26. 01. 2022 21:44

KAMNIK

SPINPožar, eksplozija 26. 01. 2022 20:48

Ob 20.48 je na cesti Krnica–Mrzli Studenec, občina Gorje, gorelo osebno vozilo. Gasilci PGD Bled in Gorje so požar pogasili, poškodovanih ni bilo.

SPINPožar, eksplozija 26. 01. 2022 20:08

STRAŽA

SPINTehnična in druga pomoč 26. 01. 2022 19:04

Ob 19.04 je na Maroltovi ulici v Ljubljani v stanovanju večstanovanjskega objekta padla občanka. Gasilci GB Ljubljana so s tehničnim posegom odprli vhodna vrata, odstavili kuhalnik, ugasnili plin in oskrbeli starejšo žensko.

SPINPrometna nesreča 26. 01. 2022 18:59

LJUBLJANA

Prikaz vaje Matevža Haceta v Grosuplju

Članice PGD Zdenska vas in PGD Struge, smo se 1. julija spet podale na potep, tokrat smo obiskale Grosupeljčane.

Z grosupeljskimi prostovoljni gasilci smo se predhodno dogovorili, da nam prikažejo vajo Matevža Haceta, katero bomo jeseni izvajale tudi članice na občinskem tekmovanju. Vaja zahteva kar nekaj gasilskih spretnosti, vendar se bomo podale v ta izziv in mislim, da nam bo odlično uspelo. Obisk je bil uspešen saj smo si ogledale še celoten gasilski center z vozili, ki so v njem. Gostitelji so bili prijazni in gostoljubni za kar se jim zahvaljujemo. Članice smo priskrbele nekaj peciva, tako se je izobraževalni del prevesil tudi v družabnega. Tako smo se razšli z veseljem na obrazu in z obljubo, da se ponovno snidemo.

prikazvaje
 Grosupeljska desetina med prikazovanjem vaje...

gasilskaslika
 ...in še ena gasilska.